e-shop Žít s přírodou | Rajské zahrady | užovka červená | HlinaturaPlants For A Future
 

 
 

Vladimír Liška, Václav Ryvola:
UFO - Tajemství nebeské brány

     Něco neznámého nám občas létá nad hlavami a my nevíme, co to je. Navštívili nás v dávné minulosti mimozemšťané, jak tvrdí soudobí ufologové a stoupenci Dänikenovy paleo-SETI hypotézy? Jsou nejznámější UFO aféry důkazem nových mimozemských návštěv, jak se v ufologických kruzích traduje, nebo tajemné létající objekty pocházejí z jinodimenzionální reality? A jak si vysvětlit únosy lidí do UFO?
     Autorský záhadologický tandem Liška-Ryvola se pokouší na tyto otázky najít pozoruhodné a někdy i nekonvenční a kontroverzní odpovědi. Kniha poskytuje zvídavému čtenáři nejen zajímavá fakta, ale i řadu námětů k přemýšlení nad jednou z největších záhad naší současnosti.

 1. vydáni, 12.2020, 184 stran, vázaná, 140 x 210 mm, doporučená cena 259 Kč
ISBN 978-80-907324-7-6

Ukázka v pdf

Za zvýhodněnou cenu 177 Kč na e-shopu Žít s přírodou
 
 

Otomar Dvořák: Démoničtí vládci českých a moravských hor

     Zkušený lovec záhad Otomar Dvořák se tentokrát vydal na vrcholy hor, aby tam hledal sídla tajemných démonických vládců. Snad jsou to potomci pohanských božstev, snad zosobnění nelítostných přírodních sil… Připomeneme si magické rituály u pramenů Labe, povíme si, jak probíhala bitva krále Ječmínka s rarachy na hoře Kosíř, odvážně sestoupíme do zrádných labyrintů pod Radhoštěm, spočítáme, kde všude mají své posádky blaničtí rytíři, a zjistíme, co se děje s lidmi, kterým se podařilo vstoupit do jejich podzemních síní. Povíme si o rusalčím dítěti nalezeném na hoře Krudum, o nelítostném ohnivém Dymovi a kruté dívce Mařebyle s železnou rukou, o tajemném Venušině lidu a dalších desítkách mocných bytostí. Má jejich bájná existence nějaké logické vysvětlení? Otomar Dvořák odhaluje překvapivé souvislosti mezi démonickými strážci krajiny, historickými událostmi a přírodními jevy.

 3. vydáni, 6.2020, 168 stran, vázaná, 140 x 210 mm, doporučená cena 246 Kč
ISBN 978-80-907324-5-2

Ukázka v pdf

Za zvýhodněnou cenu 189 Kč na e-shopu Žít s přírodou
 
 

Štěpánka Saadouni: České záhady - Naše Akta X

     Za záhadami a tajemnými místy nemusíte chodit daleko. V našich luzích a hájích najdete překvapivě mnoho podivuhodných jevů a bytostí. V nejednom hradě straší a v nejednom městě kolují zvláštní legendy. Především v našich dějinách lze najít množství podivností a záhad.
   Autorka vybírá z českých záhad nejrůznější zajímavosti od poltergeistů přes upíry až po kontakty s mimozemšťany. Nezapomíná ani na tajemný původ Boženy Němcové či na největší rukopisnou knihu světa, českou Ďáblovu bibli. Poodhrňte tedy závoj tajemna a nechte se unášet našimi Akty X.

 1. vydáni, 11.2017, 200 stran, vázaná, 140 x 210 mm, doporučená cena 252 Kč
ISBN 978-80-906481-6-6

Ukázka v pdf

Za zvýhodněnou cenu 195 Kč na e-shopu Žít s přírodou
 
 

Vladimír Liška a Václav Ryvola: Ztracené dějiny lidstva

    Existovala na zemi před 12 000 lety vyspělá civilizace, jež byla zničena globálním kataklyzmatem? Co víme o temném věku po potopě světa? Vznikl starověk odkazem později zbožštělých lidských bytostí, disponujících zázračnými vědomostmi? A není současně lidstvo pod kontrolou dosud neodhalené inteligence? Na tyto otázky se snaží odpovědět dvojice autorů, která nabízí nonkonformní pohled na mýtickou minulost lidstva jako odraz dávné skutečnosti, plné záhad a tajemství. Mýlí se snad Erich von Däniken ve svých závěrech o působení mimozemšťanů v dějinách? Bylo všechno zcela jinak? Kniha se vrací ke kořenům naší civilizace s respektem k nejstarší dochované paměti lidského rodu, kde se pravda už jen těžko hledá.

 1. vydáni, 4.2018, 264 stran, vázaná, 148 x 210 mm, doporučená cena 307 Kč
ISBN 978-80-906481-9-7

Ukázka v pdf

Za zvýhodněnou cenu 220 Kč na e-shopu Žít s přírodou

 

 Copyright © 2016  Černý Drak    Všechna práva vyhrazena.