e-shop Žít s přírodou | Rajské zahrady | užovka červená | HlinaturaPlants For A Future

Štěpánka Saadouni: České záhady - Naše Akta X

     Za záhadami a tajemnými místy nemusíte chodit daleko. V našich luzích a hájích najdete překvapivě mnoho podivuhodných jevů a bytostí. V nejednom hradě straší a v nejednom městě kolují zvláštní legendy. Především v našich dějinách lze najít množství podivností a záhad.
   Autorka vybírá z českých záhad nejrůznější zajímavosti od poltergeistů přes upíry až po kontakty s mimozemšťany. Nezapomíná ani na tajemný původ Boženy Němcové či na největší rukopisnou knihu světa, českou Ďáblovu bibli. Poodhrňte tedy závoj tajemna a nechte se unášet našimi Akty X.

 1. vydáni, 11.2017, 200 stran, vázaná, 140 x 210 mm, doporučená cena 252 Kč
ISBN 978-80-906481-6-6

Více podrobností a ukázka z knihy zde

Profil na Databazeknih.cz
Profil na ČBDB.cz

Knihu lze koupit za zvýhodněnou cenu 195 Kč
na e-shopu Žít s přírodou
 

Vladimír Liška a Václav Ryvola: Ztracené dějiny lidstva

    Existovala na zemi před 12 000 lety vyspělá civilizace, jež byla zničena globálním kataklyzmatem? Co víme o temném věku po potopě světa? Vznikl starověk odkazem později zbožštělých lidských bytostí, disponujících zázračnými vědomostmi? A není současně lidstvo pod kontrolou dosud neodhalené inteligence? Na tyto otázky se snaží odpovědět dvojice autorů, která nabízí nonkonformní pohled na mýtickou minulost lidstva jako odraz dávné skutečnosti, plné záhad a tajemství. Mýlí se snad Erich von Däniken ve svých závěrech o působení mimozemšťanů v dějinách? Bylo všechno zcela jinak? Kniha se vrací ke kořenům naší civilizace s respektem k nejstarší dochované paměti lidského rodu, kde se pravda už jen těžko hledá.

 1. vydáni, 4.2018, 264 stran, vázaná, 148 x 210 mm, doporučená cena 307 Kč
ISBN 978-80-906481-9-7

Více podrobností a ukázka z knihy zde

Profil na Databazeknih.cz
Profil na ČBDB.cz

Knihu lze koupit za zvýhodněnou cenu 220 Kč
na e-shopu Žít s přírodou

 Copyright © 2016  Černý Drak    Všechna práva vyhrazena.