e-shop Žít s přírodou | Rajské zahrady | užovka červená | nejlevnější doményDobré bydlení | Plants For A Future
 

 
 

 

Nakladatelství Černý Drak je zaměřeno na fantasy, dějiny, tajemno, duchovno, přírodu a ekologii.

Pokud máte vlastní materiály, které spadají do těchto odvětví a věříte, že jsou vhodné k vydání, nestyďte se nás oslovit, ať už se jedná o román či literaturu faktu.


Hledáme nové autory !!!


Hledáme též ochotné překladatele a ilustrátory.
 


Nezasílejte vytištěné rukopisy poštou!
Šetřete naše lesy!
Texty zasílejte e-mailem na


cernydrak@yahoo.com

 

Upozornění:

Abychom ušetřili náš i váš čas, předem si shrňme, o co rozhodně nemáme zájem. Pod pojmem fantasy chápeme hlavně klasickou fantasy, nikoli moderní subžánry. Nejčastěji nám chodí rukopisy spadající do moderní young adult fantasy pro puberťáky, což je sice stále populárnější, ale my o to jednoduše nemáme zájem. Pokud vaše young adult dílo nemá nějakou přidanou výchovnou duchovní hodnotu či například silné ekologické poselství, ani to u nás nezkoušejte. Co se týče hrdinské fantasy, tam odmítáme příliš jednoduché příběhy postavené čistě jen na pomstě a zabíjení.

Autoři s láskou k přírodě, kteří uznávají duchovní hodnoty dávných Árjů (např. buddhisté a gnostici) u nás mají vždy dveře otevřené. Rádi vydáme cokoli, co pomůže otevřít oči lidem slepě živořícím v zajetí konzumentského materialismu. Knihy nevydáváme, abychom zbohatli, ale abychom pomohli přivést na svět díla, která jiní předem zavrhují.
 

 Copyright © 2016  Černý Drak    Všechna práva vyhrazena.