e-shop Žít s přírodou | Rajské zahrady | užovka červená | nejlevnější doményDobré bydlení | Plants For A Future
 
 

 
 
 
 
 

 

Nakladatelství Černý Drak je zaměřené na fantasy, dějiny, tajemno, duchovno, přírodu a ekologii.

Vydáváme beletrii i literaturu faktu, která má cokoli společného s výše uvedenými kategoriemi.

Upřednostňujeme prvořadě literaturu s vyšším duchovním poselstvím dle Poznání našich osvícených Předků Árjů, takže buddhistické, hinduistické, jóginské a Slavjanské myšlenky Moudrosti jsou vždy vítány.

Pokud píšete beletrii, která je postavena především na materialistických či satanistických hodnotách, karma je pro vás sprosté slovo a za dobrý příběh považujete takový, kde hrdina z pomsty pozabíjí co nejvíc nepřátel, tak u nás nemusíte ztrácet svůj čas a ani plýtvat tím naším.

 

Pokud máte napsanou knihu, která by nás mohla zajímat, zkuste ji vydat u nás. Vaše rukopisy minimálně zhlédneme.

Texty nezasílejte poštou !!!

Černý Drak je nakladatelství s ekologickou duší a nepodporuje zbytečné plýtvání papírem. Text zasílejte na e-mail cernydrak@yahoo.com pokud možno ve vhodné úpravě.

Reagovat na váš rukopis se pokusíme co nejdříve, ale předem se omlouváme, pokud se reakce nedostaví. Mnohdy se nakupí více textů, více jiné práce a na něco se prostě zapomene. V takovém případě si však můžete být jisti, že nás text moc nezaujal, jelikož jinak bychom se zcela logicky jistě ozvali.


Uvítáme též nabídky šikovných překladatelů (ruština a jiné slovanské jazyky, angličtina a možná i ostatní) a ilustrátorů.

 Copyright © 2016  Černý Drak    Všechna práva vyhrazena.